HAKKIMIZDA

Misyonumuz

Yenilikçi, Teknolojik, Yaşadığımız Dünyanın Kaynaklarını Daha Efektif Kullanarak Doğayı Korumak ve Zenginleştirmek İçin, bütün ulusal ve uluslararası mühendislik tekniklerini uygulamak KARAPINAR PROJE' nin taahhüdüdür.

VİZYONUMUZ

KARAPINAR PROJE MÜŞAVİRLİK; ilgi alanlarında, verdiği mühendislik ve müşavirlik hizmetleriyle en iyi olmayı hedeflemektedir.

Bu hedeflere ulaşmak için uzun vadede ki stratejilerimiz şunlardır.

* Aldığımız bütün projelerde, her türlü mühendislik teknolojileriyle çalışmak.

* Zorlu şartlarda yaptığımız çalışmaların uzmanı olmak.

* Yaptığımız işlerde farklılaşmak ve tercih edilebilirliğimizi arttırmak.

POLİTİKAMIZ

KARAPINAR PROJE MÜŞAVİRLİK olarak alanımızdaki hem ulusal hem de uluslararası en son teknikleri etkin biçimde kullanmaktayız. Faaliyette olduğumuz alanlarda rekabet gücümüzün çok yüksek olduğunu düşünmekteyiz. Ancak, bizi farklı ve daha iyi yapan belli başlı birkaç nokta olduğu düşüncesindeyiz. 

1 - Üst Yönetimin Geçmişi: KARAPINAR'IN yönetim kadrosu çeşitli mesleklerdeki ve uzmanlıklardaki kişilerden oluşmaktadır. Teknik mühendisliklerden yönetime, çevre biliminden proje finansına kadar ( geniş bir yelpaze çizen geçmişimiz); bugüne ve geleceğe daha kolay uyum sağlamamızı, farklı dallardan personeli daha verimli ve uyumlu bir şekilde bir arada çalıştırmamıza fayda sağlamaktadır.

2 - Çabuk Karar Verme : KARAPINAR kadrosu, tecrübeli mühendislik ve inşaat profesyonelleridirler. Ortaklar, işin her alanında doğrudan yer aldıkları için Karapınar Proje' de sonuçlara hızlı ve etkince ulaşılabilmektedir. Bazı önemli durumlarda, rakiplerimizin bürokratik sorunları gidermeleri çok uzun süreler alırken, Karapınar Proje çabuk kararlar verebilip, problemleri hızlıca çözebilmektedir. 

3 - Şirket Kurucuları : KARAPINAR Projenin, mühendis ve yöneticileri kendi mesleki grupları arasında en iyileri kapsamaktadır. En saygın ulusal ve uluslararası üniversitelerden lisans ve yüksek lisansa sahip Karapınar Proje personelinin her birinin farklı fikirler yaratıp, çoğunun en az bir yabancı dil bilmeleri uluslararası bir bakış açısına sahip olmalarını doğurur. Karapınar'da, işinin profesyonelleriyle çalışmanın başarıya giden yol olduğuna inanmaktayız.

Hizmet Verdiğimiz Uluslararası Kuruluşlar

  • JICA (Japonya Uluslararası İşbirliği Ajansı)
  • Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu
  • Dünya Bankası (WB)
  • Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD)

 

Hizmet Verdiğimiz Ulusal Kuruluşlar

  • DSİ (Devlet Su İşleri)
  • İLLER BANKASI ANONİM ŞİRKETİ
  • YEREL YÖNETİMLER (Belediyeler)

KURUCU ORTAKLARIMIZ

Mehmet Selçuk KARAPINAR

2009 yılında Aksaray Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. 2010-2011 yılları arasında Hidroelektrik Santrali projelerinde çalışmıştır. 2011 yılında ortağı olduğu Karapınar Projede İçmesuyu, HES, Taşkın Koruma, Kanalizasyon gibi onlarca altyapı projesine başmühendis olarak deneyimlerini katmış, 3E (Emniyet, Estetik, Ekonomi) kuralını kendine kılavuz edinmiştir.

Kürşad KARAPINAR

2005 yılında ODTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. Aynı zamanda Çevre Mühendisliği Bölümünü de ikinci Ana Dal olarak başarıyla tamamlamıştır. 2005-2007 yılları arasında İsveç Lund Teknik Üniversitesinde Su Kaynakları üzerine Yüksek Lisans yapmıştır. 2011 yılında kurduğu Karapınar Projede onlarca nitelikli projeye imza atmış, yenilikçi ve doğa dostu çözümleriyle dünya kaynaklarının efektif kullanılmasında etkili olmuştur.

KARAPINAR PROJE TANITIM DOSYASI

HEDEFİMİZ DAİMA, KALİTENİN TEMEL ÖLÇÜTÜ OLAN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.